Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najskuteczniejsze środki na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze środki na powiększanie ust! O dużych ustach marzy wszystka kobieta. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i wszystkimi ustami, którymi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd te szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To całkowicie ciekawsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj doskonale znane każdym zabiegi pozwalające zachować wyjątkowy i silny styl. To dzięki niej umiemy „zatrzymać czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź i naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Zarówno w przypadku ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej wyraża się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w trybach na powiększanie ust robionych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii ciekawej jest więc, że potrafimy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten daje w własny sposób wymodelować usta oraz bardzo je zrealizować, przez co poprawie ulega nie właśnie ich kształt czy wielkość, lecz też koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust zaś ich stron. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak panujący w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat udzielany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu obniża się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W wyniku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli naprawdę się zdarzy, to mówi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga propozycja na zwiększenie ust, która jeszcze liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie jednak efekty duże są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Więc jeśli zależy Obecni na szybkim efekcie, kwas hialuronowy wydaje się być silniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest własny tłuszcz pacjentki lub te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg wywodzi się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli należy o powiększanie ust. Co bardzo, sposoby te korzystają jeszcze popularniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments