Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Murowana Goślina

Prasóweczki

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, sprzedają się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy przyjemny zapach kozła, ma wysokie owłosienie pod pachami oraz w znaczeniach intymnych, był się lekko passé. Jeżeli ci ludzie mają wątpliwości powiązane z goleniem się i depilacją, wówczas nie zastanawiają się ponad tym, czy usuwać włosy, tylko gdy więc zrobić. A propozycja jest kluczowa, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Ujście

 

Przyczyn kolei w postępowaniu do męskiego owłosienia intymnego można znajdować w rewolucji, jaka przygotowała się w swej głowie w tych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, jaki nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i wielu nowych kosmetyków tradycyjnie łączonych z osobami.

Czy golenie okolic intymnych to informacja zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej natomiast na nogach było zajęte wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” klientów była faktem tabu. Takie zachowania traktowano nie tylko za przejaw zniewieścienia i sklejano ze chęciami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jeśli natura dała go wysokim uwłosieniem, to trzeba je z dumą nosić. W finale to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia człowieka od osoby. Przecież to obecnie przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyznę ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że ten facet, jaki nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę paradującego na basenie czy na plaży w zwięzłych i małych kąpielówkach, z jakich wychodzą włosy łonowe. Depilacja jest kwestią indywidualnych upodobań, ale i takiego okresu tradycji i poczucia estetyki. Gdy przygotowujemy się publicznie, powinniśmy zadbać o własny wizerunek. Chyba nie każdy facet musi zawierać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia więc w istocie standard. Szczególnie w przypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i zewnętrzne. Nikt nie poddaje w kwestię potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista powinna stanowić martwi o estetykę okolic intymnych.

Higiena oraz wspanialszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w przypadku osób może to tworzyć znaczenie, to wybieranie włosów łonowych u mężczyzny przygotowuje się nie być żadnego nacisku na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej oddają się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to pan z długą, ale starannie przystrzyżoną brodą, a że jeszcze z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest jeszcze większa. Szczególnie wśród mężczyzn najbardziej skutecznych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W bujnych włosach łatwiej zbiera się pot, tłuszcz i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dobrze na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w okresie ciężkiego i trwałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu pamięta oraz duże znaczenie dla poprawy jakości seksu. Należy ale mieć, iż nie stanowi toż ogólnie ważna zasada. Teoretycznie gładkie i zadbane genitalia powinny stanowić pomocną atrakcją do uprawiania seksu oralnego. Oddaje się jednak, że niektóre panie, ale jeszcze ludzie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość wątpliwości związanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z przyjacielem lub partnerką, anim podejmiemy jakieś radykalne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Jeżeli zdecydujemy się na rozwiązanie włosów łonowych, toż stanowimy do dyspozycji kilka możliwości. Najtańszą i najbezpieczniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie wykorzystywane jest adeptom intymnej depilacji. Mienie z dedykowanej golarki stanowi w cali eleganckie i umożliwia dobre efekty. Równie popularne jest zastosowanie kosmetyku do depilacji. Z ostatniego gatunku kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, ponieważ w przypadku bardzo wrażliwej skóry mogą robić podrażnienia. Zawsze są jednak kosmetyki do depilacji są doskonale tolerowane i dają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w znaczeniach intymnych. Ostatnią z liniach form, jakie z powodzeniem możemy użyć bez udawania się do gabinetu kosmetycznego, jest zastosowanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy kupi ona wygolić skórę bardzo spokojnie i uniknąć zacięć.

Że mamy dość odrastających włosów łonowych również ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej drastyczne metody. Tańszą, choć niewątpliwie bolesną jest depilacja woskiem. W przypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest rzeczywiście duży. Mówiąc wprost: ból jest ciężki, ale szybki i wypycha z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to użycie depilatora – skuteczność jest odpowiednia, i nawet trochę większa.

Jeżeli chce nam na trwałym efekcie depilacji, najlepszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie wszystkich włosów na wyciągniętym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie stanowi toż technologia tania. Gra tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments